Šolska prehrana

sadje_jabolka

Spoštovani starši!

Prejeli smo sezname upravičenosti posameznih učencev do subvencionirane malice in kosila.
Ugotovili smo, da nekaterim poteče odločba o otroškem dodatku in iz tega naslova upravičenost do regresirane malice ali kosila že prej in ne ob koncu šolskega leta.
Želeli bi vas opozoriti, da subvencija poteče z datumom izdane odločbe o otroškem dodatku. Prosimo vas, da ste pozorni na ta datum in pravočasno zaprosite za izdajo nove odločbe otroškega dodatka.
V kolikor tega ne boste storili pravočasno, boste morali stroške prehrane plačati sami. To se lahko zgodi tudi v primeru, če so se razmere izboljšale in v novi odločbi ne boste upravičeni do subvencije.

Informacije

V šoli zagotavljamo malico vsem učencem. Otroci se lahko naročijo tudi na kosila, ki jih strežemo od 12.00 do 14.00. Prehrano in druge stroške (šola v naravi, učbeniški sklad, prevozi, fakultativni pouk in drugo) obračunava računovodstvo šole. Položnice za prehrano bomo izdajali do 15. dne v mesecu. Rok plačila je 8 dni.

Starši dobite vse informacije v zvezi s položnicami v računovodstvu šole na  telefonsko številko 4444 05 42 pri ge. Mateji Rednak.

Zaradi novih postopkov vodenja evidenc odsotnosti je pomembno, da le-to javite dan prej oziroma do 7.30 zjutraj. Po tem terminu odjave ne bomo upoštevali.
Starše vljudno prosimo, da poravnavajo svoje obveznosti do šole, sicer smo prisiljeni dolg izterjati.

Cena šolske prehrane

Zajtrk:  0,90 €
Malica:  0,90 €
 Kosilo: 1.–3. razred: 2,60 €
4.–6. razred: 2,90 €
7.–9. razred: 2,99 €
Popoldanska malica: 0,90 €

ŠOLSKI OBROKI – odjava in prijava

Starše prosimo za pravočasno odjavo otrok od šolskih obrokov. Svoje otroke odjavite od šolske prehrane najkasneje do 7.30. zjutraj na telefon 040 757 433 ali e-naslov solski.obroki@os-preserjeradomlje.si, v primeru, da je otrok zbolel čez noč. Če pa veste, da bo manjkal zaradi drugih obveznosti, ste dolžni sporočiti en dan prej. Če otroka ne boste odjavili do te ure, mu bomo za ta dan obroke na katere je naročen, zaračunali.

Obvestilo o prehodu na poslovanje s SEPA direktno obremenitvijo (krajše SDD)

Spoštovani starši, obveščamo vas, da je edina sprememba ob prehodu na SDD, da morebitnih ukinitev, sprememb, otvoritev direktnih obremenitev ne boste urejali več pri vaši banki, temveč v računovodstvu šole. Direktne obremenitve se bodo še vedno izvajale 18. v mesecu.

Priloga: Vloga za otvoritev trajnega naloga

OBRAZCI ZA:

Obrazec natisnite, izpolnite in prinesite ali pošljite na šolo.

Razpored obrokov

1. ZAJTRK: ob 7.15 v jedilnici
  2. MALICE: razpored malic
  • 1. r. ob 10.05 v razredu
  • 2. r. ob 10.05 v razredu
  • 3. r. od 9.00 dalje v novi jedilnici
  • 5. r. ob  9.55  v jedilnici
  • 4. r. ob  8.55  v jedilnici
  • 6. in 7. r. ob  9.05  v jedilnici
  • 8. in 9.r.  ob 10.05 v jedilnici
  1. POPOLDANSKA MALICA:
  • ob 14.45 v jedilnici
  1. KOSILA:
  • 1. kosilo po  4. učni uri ob 12.05   (12.05 do 12.50  OPB)
  • 2. kosilo po  5. učni uri  ob 12.50  za učence, ki končajo pouk po peti učni uri (od 13.00  do 13.40   OPB)
  • 3. kosilo po  6. učni uri ob 13.40  (odmor do 14.00)

Učenci, ki v šoli kosijo občasno, se morajo na kosilo prijaviti ali odjaviti v računovodstvu, pri ge. Mateji Rednak, do 7.30. ure zjutraj.
PROSIM, DA UČENCI, KI SAMI PRIHAJATE NA KOSILO, UMIJETE ROKE, TORBE ODLOŽITE NA HODNIKU TER MIRNO, BREZ PRERIVANJA POČAKATE NA KOSILO.

bun